درباره ما

آشنایی با

فیزیوتراپی فانتوم

فیزیوتراپی فانتوم زنجان در راستای توسعه درمان های غیر جراحی در حوزه آسیب های ارتوپدی با هدف کاهش نرخ آسیب جامعه اقدام به ارائه خدمات منوال تراپی، تمرین درمانی، حرکات اصلاحی، ماساژ، پیشگیری از آسیب، الکتروتراپی، آموزش ارگونومی محیط کار به ورزشکاران، شاغلین، خانه داران، محصلین و سالمندان در بازارهای داخلی و خارجی و با تمرکز بر روی درد های تخصصی (گردن درد، سردرد، پشت درد)، خدمات پیشگیری از آسیب، توسعه خدمات آنلاین، داکیومنت سازی فرایند درمان، تدوین و اجرای فرایندهای درمانی و با بکارگیری تجهیزات الکتروتراپی بروز و خدمات ارتباط با مراجعین می نماید.
کلینیک فیزیوتراپی فانتوم با تشخیص کل نگر، منوال تراپی پیشرفته، درمان با بازده بالا و هزینه بصرفه برای درمانی کامل در محیطی آرام، شاداب، دوستانه و منظم را برای مراجعین خود فراهم می سازد.

اولویت اصلی ما

رضایت مراجعه کنندگان عزیز

اعتماد کامل بیمار به فیزیوتراپ و شکل گیری یک رابطه بین آن دو از اصلی ترین عوامل یک «تجربه خوب فیزیوتراپی» شمرده می شود. ما در کلینیک فیزیوتراپی فانتوم به مشارکت بیمار در پروسهٔ درمان و همکاری بیمار و فیزیوتراپ در طول درمان، اجرای آن و مراقبت های پس از درمان باور داریم. سعی ما بر این است که از طریق ایجاد تجربه ای خوب، در بیمارانمان اشتیاق کسب دانش نظری و عملی را در حوزه فیزیوتراپی به طور خاص و در حوزه سلامت و تندرستی به طور عام بیدار کنیم.

فیزیوتراپی فانتوم

ارزش های مورد توجه فانتوم

کلینیک فیزیوتراپی فانتوم، یک خانواده است؛ خانواده ‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت ‌بخش تبدیل شود.

عاملیت

در فانتوم، خودمان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارها‌یمان می‌دانیم و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری پذیرفته‌ایم.

حرمتِ کلام

ما در فانتوم برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده همدل و موفق.

گفت خنثی و شنود موثر

ما گفته ‌ها را بدون پیش‌ زمینه می ‌شنویم و اهل پیش ‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می کنیم.​

توانمند سازی

ما در به دنبال ارتقای دائمی دانش و مهارت ‌ها در ابعاد رفتاری و شغلی، و بهینه ‌سازی توانایی‌ ها در راستای نیازهای مجموعه هستیم.

پاسخگو به نیازها

ما در فانتوم شنونده و بیننده‌ هستیم تا مطمئن شویم کوچک‌ ترین خواسته ‌های آن‌ها بی جواب نمانده است.

هم دلی

ما در فانتوم بر اساس منطق، تحلیل و تصمیم عمل می‌کنیم و آن را با کمک و یاری یکدیگر به ثمر می‌رسانیم.​

سازمان دوستانه

فانتوم مجموعه ای است که اعضای آن در جامعه ‌ای کار می‌کنند که ملاحظه‌گر و هواخواه آن‌هاست.​

باهم کار کردن

ما در فانتوم کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم، فردی پیش نمی‌بریم و از با هم بودن لذت می‌بریم.

خوش حال می‌شویم نظرات خود را درباره فیزیوتراپی فانتوم با ما به اشتراک بگذارید.
John Doe
طراح
اسکرول به بالا
Scroll to Top